• Absta
Previous Next

UWAGA - KONKURS!

Do wygrania 3 koszulki z logo zespołu. Wystarczy wejść na nasz fanpag'e na facebooku, polubić stronę, udostępnić post konkursowy oraz zaproponować rozwinięcie skrótu ABSTA w komentarzu.

POWODZENIA!

Regulamin Konkursu

I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu jest zespół ABSTA.
2. Przedmiotem konkursu jest pomysł na rozwinięcie skrótu ABSTA.
3. Konkurs ma charakter jednorazowy.
4. Informacje na temat konkursu będą publikowane na fanpage'u zespołu ABSTA na portalu facebook.com oraz na stronie www.absta.com.pl.

II. Założenia organizacyjne
1. Konkurs trwa od 07.01.2018 do 14.01.2018.
2. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego facebook.com.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie konta w serwisie facebook.com.
4. Członkowie zespołu ABSTA dokonają oceny oraz wybiorą zwycięzców konkursu.
5. Każdy uczestnik może zgłosić jedną propozycję konkursową.

III. Warunki udziału
1. Warunkiem udziału w konkursie jest
a) posiadanie konta w serwisie facebook.com
b) polubienie funpage'a zespołu ABSTA w serwisie facebook.com
c) udostępnienie postu konkursowego na swoim profilu w serwisie facebook.com
d) przedstawienie pomysłu na rozwinięcie skrótu ABSTA poprzez zamieszczenie komentarza pod postem konkursowym w serwisie facebook.com w terminie od 07.01.2018 do 14.01.2018
2. Zamieszczenie komentarza jest równoznaczne z pełną akceptacją Regulaminu Konkursu.
3. Komentarza zamieszczone po upływie terminu nie będą brały udziału w Konkursie.
4. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na nieodpłatne wykorzystanie przez Organizatora pracy konkursowej w całości do celów związanych z Konkursem.
5. Zgłaszający przenosi prawa autorskie na zespół ABSTA.
6. Zamieszczone komentarze nie mogą posiadać słów powszechnie uważanych za wulgarne oraz obraźliwe pod względem kulturowym oraz regligijnym pod rygorem usunięcia i anulowania zgłoszenia konkursowego.

IV. Ocena i wyłonienie zwycięzców
1. Oceny zgłoszeń konkursowych dokonują członkowie zespołu ABSTA.

V. Nagrody i ogłoszenie wyników
1. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na fanpage'u zespołu ABSTA na portalu facebook.com oraz na stronie www.absta.com.pl w terminie do 7 dni od daty zakończenia konkursu.
2. 3 zwycięskie zgłoszenia zostaną nagrodzone koszulkami t-shirt z logo zespołu ABSTA po dostarczeniu przez uczestników adresu do wysyłki.

VI. Prawa autorskie
1. Uczestnicy Konkursu oświadczaczją, że złożona praca konkursowa jest ich autorstwa (lub współautorstwa) i nie narusza praw osób trzecich.
2. Organizator może wykluczyć uczestników z udziału w Konkursie w przypadku naruszenia postanowień niniejszego Regulaminu.

VII. Przetwarzanie danych osobowych
1. Dane osobowe Uczestników Konkursu, na podstawie udzielonej przez nich zgody, będą przetwarzane przez Organizatora dla potrzeb prowadzenia Konkursu na warunkach określonych w ustawie z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

VIII. Postanowienia końcowe
1. Organizator nie odpowiada za nieprawidłowe dane zgłoszone przez Uczestnika Konkursu.
2. W sprawach nie dających się przewidzieć i nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.
3. Wszelkie spory oraz zdarzenia nieprzewidziane niniejszym Regulaminem rozstrzyga Organizator.

Zmiany, zmiany...

Po kilku latach wspólnego grania, pod koniec listopada zeszłego roku z powodu różnic w podejściu do grania rozstaliśmy się z Arturem a w styczniu roku obecnego z Dominiką. Dzięki za wspólny czas i powodzenia w dalszej działalności muzycznej!

Jednocześnie na pokładzie Absty za mikrofonem stoi nowy "członek" (:D) załogi. Kto to jest i co wyczynia za mikrofonem i nie tylko, oznajmimy w swoim czasie, gdyż pracy nad repertuarem nie zaniechaliśmy.

Przy okazji ogłaszamy oficjalnie, że miejsce za perkusją jest wolne i jeśli jesteś perkusistą lub takowego znasz, skontaktuj się z nami lub podeślij Mu lub Jej namiary na nas, sprawdzimy każdego i chętnie poznamy nowych ludzi.

Wiele wysiłku kosztuje nas stawianie czoła przeszkodom i walka z niedogodnością losu lecz póki co trzymamy się mocno i się nie poddajemy. Trzymajcie za nas kciuki bo z wielką radością wrócimy na deski scen w pełnym składzie z nowa, lepszą jakością bo pasja do muzyki w nas nie umiera.

Nisko kłaniają się
Daniel i Miły
Absta

Odkurzanie strony

Po długim czasie i pozostawieniu strony internetowej samej sobie, udało nam się wspólnymi siłami zrobić nieco "porządków".
W związku z tym zapraszamy do odświeżonych działów FOTO/VIDEO/POSŁUCHAJ oraz śledzenia aktualności o najbliższych koncertach zarówno tutaj, jak i na naszym funpage'u na Facebooku.

16.11.2014 KONCERT

Już 16.11.2014 w klubie Liverpool we Wrocławiu zagramy dla Was koncert!
Razem z nami Scarecrow i No To Myk!
Zapraszamy! :)

Czytaj więcej: 16.11.2014 KONCERT

Strona 1 z 10

Dołącz do nas

Kontakt z nami

  • email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • telefon: +48 728 591 622
  • telefon: +48 732 883 847