• Absta
Previous Next

Zmiany, zmiany...

Po kilku latach wspólnego grania, pod koniec listopada zeszłego roku z powodu różnic w podejściu do grania rozstaliśmy się z Arturem a w styczniu roku obecnego z Dominiką. Dzięki za wspólny czas i powodzenia w dalszej działalności muzycznej!

Jednocześnie na pokładzie Absty za mikrofonem stoi nowy "członek" (:D) załogi. Kto to jest i co wyczynia za mikrofonem i nie tylko, oznajmimy w swoim czasie, gdyż pracy nad repertuarem nie zaniechaliśmy.

Przy okazji ogłaszamy oficjalnie, że miejsce za perkusją jest wolne i jeśli jesteś perkusistą lub takowego znasz, skontaktuj się z nami lub podeślij Mu lub Jej namiary na nas, sprawdzimy każdego i chętnie poznamy nowych ludzi.

Wiele wysiłku kosztuje nas stawianie czoła przeszkodom i walka z niedogodnością losu lecz póki co trzymamy się mocno i się nie poddajemy. Trzymajcie za nas kciuki bo z wielką radością wrócimy na deski scen w pełnym składzie z nowa, lepszą jakością bo pasja do muzyki w nas nie umiera.

Nisko kłaniają się
Daniel i Miły
Absta

Dołącz do nas

Kontakt z nami

  • email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • telefon: +48 663 029 423
  • telefon: +48 728 591 622